O Platformie Mieszkaniowej

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości sprawia, że znamy potrzeby zarówno Deweloperów jak i Pośredników. Tym pierwszym zapewniamy kompleksowe i efektywne kosztowo wsparcie sprzedaży, a tym drugim – niezbędne szkolenia i narzędzia ułatwiające dopięcie transakcji, a na koniec szybkie płatności.

Zarząd

zdjęcie Joanny Kochanowskiej

Joanna Kochanowska

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu Szkoła Główna Handlowa. Z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych związana od kilkunastu lat. W swojej karierze prowadziła projekty doradcze dla deweloperów konsultując przygotowanie projektów mieszkaniowych i inwestycyjnych. Zakres realizacji tych projektów dotyczył również obszaru współpracy z pośrednikami obrotu nieruchomościami, co miało duży wpływ na przygotowanie strategii i powstanie Platformy Mieszkaniowej, która jest nowatorskim pomysłem poszerzenia oferty pośredników o mieszkania z rynku pierwotnego jednocześnie będąc dodatkowym, skutecznym kanałem sprzedaży wielu deweloperów. W Platformie Mieszkaniowej pełni funkcję członka zarządu.
zdjęcie Rafała Liponogi

Rafał Liponoga

Od 16 lat w branży nieruchomości. Karierę zawodową rozpoczął prowadząc projekty doradcze z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych dla przedsiębiorstw. Przez kilka lat pogłębiał wiedzę w zakresie finansów poprzez pracę jako biegły rewident u jednego z wiodących na rynku audytorów. Zdobyte doświadczenie pomogło na kolejnym etapie kariery, gdzie pełnił funkcję członka zarządu jednego z największych pośredników na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i inwestycyjnych zaowocowało decyzją o założeniu Platformy Mieszkaniowej, w której do dnia dzisiejszego pełni funkcję wiceprezesa zarządu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dla pośrednika

Nasze szkolenia dla pośredników nieruchomości obejmują m.in. specyfikę sprzedaży na rynku pierwotnym oraz pozwalają na skuteczną ekspozycję najważniejszych atutów inwestycji dewelopera.
Wspieramy w procesowaniu transakcji, rozwiązujemy problemy mogące pojawić się na drodze do jej przeprowadzenia.
Przekazujemy najświeższe informacje dotyczące promocji, korzystnych mieszkań, najlepiej rokujących inwestycji.

Dla dewelopera

Nieustannie rozbudowujemy sieć sprzedaży. Dbamy o higienę bazy klientów i aktualność prezentowanych ofert, prezentujemy najciekawsze mieszkania, dopasowane do oczekiwań klientów.
Pomagamy w organizacji dni otwartych dla Twojej inwestycji i przygotowywaniu oferty specjalnej na mieszkania
Negocjujemy warunki i pomagamy w rozwiązywaniu kwestii spornych z klientami.
skontaktuj się z nami